درباره نردبوم
تیم اجرایی نردبوم

درباره نردبوم.


بنام خدا

امروزه اینترنت علاوه بر این که ابزاری بی نظیر برای تبادل اندیشه ها و اطلاعات به شمار می رود، از جایگاه ممتازی در حوزه تبلیغات نیز برخوردار است. در دید کلی پیش بینی ها نشان می دهد که بازاریابی و تبلیغات آنلاین، به زودی جای تبلیغات سنتی را خواهد گرفت. با استفاده از شیوه های آنلاین، می توان تبلیغات را به مخاطبان بیشتری نمایش داد. همچنین می توانید محصولات خود را برای گروه های دقیق تر و متمرکزتری از مخاطبان نمایش دهید. یکی دیگر از مزایای تبلیغات در فضای وب این است که چنین تبلیغاتی - در قیاس با موارد سنتی – بسیار به صرفه تر است. سرعت تبلیغات آنلاین بسیار سریع تر از تبلیغات آفلاین عمل می کند. شما بلافاصله پس از اجرای طرح تبلیغاتی خود، می تواند گزاره های مورد نظرتان را در معرض دید طیف وسیعی از کاربران و مخاطبان قرار دهید. افراد و شرکت ها می توانند اطلاعات بیشتر و تفصیلی تری از کالاها و خدمات خود را به مخاطبان انتقال دهند. مثلاً در یک تبلیغ مطبوعاتی، همه چیز به یک کادر مشخص خاتمه می یابد ولی در تبلیغات سایت ها، کاربر می تواند با کلیک بر لینک تعبیه شده، به سایت یا صفحه خاص دیگری منتقل گشته و در آنجا جزئیات بیشتری از محصول را مشاهده کند. پرداخت معقول و مناسب یکی دیگر از مزایای تبلیغات و بازاریابی آنلاین به شمار می رود. همچنین این امکان وجود دارد که تبلیغات به نمایش درآمده در یک سایت خاص را، با یک تغییر جزئی در کد آن، اصلاح نموده و نسخه جدید تبلیغ را در معرض دید مخاطب قرار داد. و در آخر شما با تبلیغات آنلاین می توانند برند، شرکت، کالا و سرویس های خود را متمایز کنید.

در نردبوم سعی میکنیم با فراهم آوری امکان تبلیغات آسان و با داشتن سالها تجربه در ارائه خدمات تبلیغات اینترنتی شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار خود و ایجاد درآمد بالاتر از این طریق یاری رسانیم.

با احترام مدیر نردبوم

تیم اجرایی

فریدون سوادکوهی

Fereidoon Savadkoohi

موسس و مدیر کل

Originator & Public Manager

فریدون سوادکوهی متولد 1362 و دارای مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات و کارشناس ارشد کامپیوتر است ، وی از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه برنامه نویسی آغاز نمود. در همان سال به کمک مهندس هادی بهارلو تیم برنامه نویسی فینال سافت را بنیان گذاری نمود و رسما فعالیت خود را در زمینه مهندسی کامپیوتر آغاز کرد. از آنجایی که در آن سالها وجود رایانه به وفور امروزه نبود ، اما با این حال حوزه های مهمی برای خودکار سازی روال های اداری خود با این تیم وارد مذاکره شدند و از دانش و تجربیات تیم فینال که از اولین تیم های برنامه نویسی ایران است بهره برده اند ، وی در این مسیر با مدیریت و عضویت در تیم ، در بیش از 150 پروژه متوسط و بزرگ حضور داشته است. در سال 1392 اقدام به تاسیس سایت عکاسی آنلاین نموده اند و پس از تکمیل و راه اندازی آن ، سایت نردبوم را با هدف یکپارچه سازی ، تبلیغات ، اخبار حراجی و .. راه اندازی نموده اند. گفتنی است ، مدیریت و شرکت در کد زنی نیز به عهده ایشان بوده است
فریدون سوادکوهی Fereidoon Savadkoohi

راضیه رسولی

Raziyeh Rasouli

برنامه نویس ارشد

Senior Programmer

.مهندس رسولی متولد 1364 ، دارای مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات است. وی به عنوان استعداد های درخشان پس از مقطع کارشناسی موفق به تحصیل در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته تجارت الکترونیگ گردید. فعالیت خود را از سال 1392 در تیم برنامه نویسی فینال آغاز نمود و همینک در پروژه نردبوم به عنوان برنامه نویس ارشد ، تحلیل گر و مشاور در کنار تیم برنامه نویسی به فعالیت پرداخته است. ایشان تا کنون در تعدادی از پروژه های تیم شرکت فعال داشته اند.
راضیه رسولی Raziyeh Rasouli

طیبه سوادکوهی

Tayebeh Savadkoohi

برنامه نویس و مدیر خبرگزاری

Programmer & Agency Manager

سرکار خانم سوادکوهی متولد 1364 ، و دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر ، همچنین کارشناسی الهیات ، از سال 1385 به عنوان برنامه نویس در تیم فینال سافت فعالت داشته اند و در پروژه های مختلفی حضور داشته اند. در پروژه نردبوم نیز با توجه به سوابق و تجارب کاری ، به عنوان برنامه نویس و مدیر خبرگزاری نردبوم فعالیت مینمایند.
راضیه رسولی Raziyeh Rasouli

شیدا طیره

Sheida Tayereh

مشاور و مدیر بخش تبلیغات

Consultant and Ads Manager

مهندس طیره متولد 1354 ، کارشناس تجارت الکترونیک هستند همکاری خود را از مهرماه 1392 با تیم مهندسی فینال سافت شروع کردند . ایشان به عنوان مشاور تجارت الکترونیک و همچنین مدیریت قسمت های مختلف با تیم فینال همکاری داشتند. در پروژه نردبوم ، ضمن استفاده از تجارب تجاری ایشان ، به عنوان مدیر بخش تبلیغات سایت نردبوم فعالیت گسترده ای دارند.
راضیه رسولی Raziyeh Rasouli

رقیه باقری

Roghaye Bagheri

برنامه نویس و مدیر بخش تبلیغات هدفمند

Targeted advertising director And Programer

مهندس باقری متولد 1366 ، فارغ التحصل مقطع کارشناسی فناوری اطلاعات و دانشجوی همین رشته در تحصیلات تکمیلی است. ایشان همکاری خود را با تیم مهندسی فینال از مهرماه 1392 آغاز نمود و در تعدادی از پروژه ها به عنوان برنامه نویس ارشد حضور داشت. ایشان در سایت نردبوم به عنوان برنامه نویس و با توجه به تخصص و تجارب دیگر کاری به عنوان مدیر پروژه تبلیغات هدفمند در حال فعالیت است. تبلیغات هدفمند هدف نهایی و مقصد تبلیغات را به صورت فیلتر شده ارائه میدهد.
راضیه رسولی Raziyeh Rasouli

محمد جواد فروتن

MohamadJavad Forutan

مشاور ، مشاور حقوقی ، طراح و مدیر بازاریابی

Consultant, legal consultant, designer and marketing manager

مهندس فروتن متولد 1359 ، کارشناس ارشد حقوق است. همکاری خود را از سال 1389 با تیم مهندسی فینال آغاز نموده اند. خلاقیت یکی از پتانسیل های بالقوه محمد جواد است که موجب همکاری ایشان با تیم فینال کردیده است. ایشان در پروژه نردبوم با توجه به تخصص ها و تجارب فراوان در زمینه کامپیوتر و ... به عنوان مدیر بخش بازاریابی و همچنین مشاور حقوقی همکاری مینماید.
راضیه رسولی Raziyeh Rasouli

مجید سوادکوهی

Majid Savadkoohi

انیماتور و طراح گرافیک

Animator and graphic designer

مهندس مجید متولد 1371 دارای مدرک کارشناسی گرافیک است. وی از سال 1381 فعالیت خورد را در زمینه کار های گرافیکی و انیمیشن آغاز نموده است. از همان سال به عنوان کوچکترین عضو تیم مهندسی فینال حضور داشته و با کار های گرافیکی خود و دیگران را متحیر مینمود . اما به دلیل نبودن بستر های ارتباطی وسیع ، فعالیت های وی تا شروع عصر شبکه های اجتماعی مخفی ماند. انیمیشن نردبوم حاصل تلاش مجید و تیم گرافیک اوست.
راضیه رسولی Raziyeh Rasouli

پاورقی :