کدخبر :467 گروه :سیاسی » رهبری تاریخ خبر :1395/03/07 17:36:20 756 1
دیدار خانواده شهید بدرالدین با رهبر انقلاب
دیدار خانواده شهید بدرالدین با رهبر انقلاب

خانواده‌ی شهید سید مصطفی بدرالدین فرمانده شاخه‌ی نظامی حزب‌الله لبنان عصر چهارشنبه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای‌، رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار با تجلیل از شجاعت‌ها و شهامت‌های شهید بدرالدین فرمودند:

راجع به شخصیت مستحکم و فولادینِ این شهید عزیز زیاد شنیده بودم... من برای ایشان از خدای متعال علو درجات و برای شما خانواده‌ی شهید صبر مسئلت می‌کنم...

خانواده‌ی شما خانواده‌ی شهید است. نه فقط خانواده‌ی شهید بدرالدین [بلکه] شهید عماد مغنیه و پسرش و دیگران. خانواده‌‌ی شما خانواده‌ی شهادت‌اند ...

لبنان به برکت وجود حزب‌الله و عناصر مقاومت، تبدیل شده به یک سرزمین نمونه. واقعاً کمتر جایی را ما سراغ داریم که این همه عناصر مؤمن، عناصر خالص در آن حضور داشته باشند.

با اینکه لبنان به حسب حجم جغرافیایی کوچک است، لکن از لحاظ معنا بر روی همه‌ی این منطقه اثر دارد و این به برکت همین خون شهدای شماست. خون این شهدا خیلی اثر دارد.

در حاشیه‌ی این دیدار، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای انگشتر خود را به علی بدرالدین فرزند شهید بدرالدین اهدا کردند.

شهید سید مصطفی بدرالدین، فرمانده شاخه نظامی حزب‌الله لبنان، ۲۴ اردیبهشت‌ماه در اثر حمله‌ی توپخانه‌ای گروه‌های تکفیری به مرکزی در نزدیکی فرودگاه نظامی دمشق به شهادت رسید.

مراسم بزرگداشت شهید بدرالدین در تهران با حضور شخصیت های عالی رتبه لشکری و کشوری و آحاد مردم عصر سه شنبه در مسجد پیامبر اعظم(ص) شهرک شهید محلاتی برگزارشد. 

 

منبع : پرس تی وی


بازگشت | پسندیده:1
این مطلب چطور بود؟
جالب بود ، دوست داشتم
نمی پسندم